pühapäev, 8. juuni 2008

Totaalne muutumine PEENRA ERINo nii, laiskus on mind võitnud. Pole ma siia tuhkagi kirjutanud. Üldiselt on nii, et laupäeval, so. 7. mail ma tegin omale uue lillepeenra.  Mis te arvate kas seal on juba lilled ka või?;)

Noh, kuupuuri kõrval oli selline rumal mururiba ja ma juba tükk aega mõtlesin et need elupuud on mul täiesti valesti. Noh panin siis elupuud hekiks ja muru asemele tekkiski nagu võluväel ja ise-enesest uus lillepeenar. Õunapuu klotsidest ma tegin sinna ühe kõveriku ka et oleks huvitavam.
Noh, tegelt juhtus vahepeal nii, et ma käisin Calmias, ja ega mina sealt tühja käega ära ei tulnud. Mul on  nüüd natukene uusi taimi: kuupuuri seinale panin ronima tobiväedi, kempsu kõrvale said koha jaapani ülane, mingi kellukas valgete õitega, oranzikaspunaste õitega floks Orange Perfection ja kollasekirju leheline kukehari. Ronitaimede redelil on mul kaks elulõnga: Piilu ja mingi keerulise nimega valge. Need ma ostsin Nurmikost.

No ja eelmine laupäev oli ju Keila laat:)
Tädi käest ostsin 2 iirist, 1 floksi ja 2 erivärvi priimulat. Noh sinna mobiilsesse lillepeenar-käruse istutasin ma ka suvelilled ära.

Kolmapäeval kui ma kastmas käisin, siis avastasin et herned on tärganud. Oh seda rõõmu.
Kollase õiega iiris õitses ja pojengiplahvatus toimus ka nädalalõpuks. Mõni lauk on ka kohe plahvatamas. Nädalalõpuks avasid oma õied ka need iirised mis eelmisest pererahvast sinna jäid:) Kusjuures see kadakkaer on ka nagu valge padi.
Külvasin laupäeval oad ära ja panin mahaveel mõned tippsibulad.

Oskari juurest tõin pisikese viljalise tomati. Nii nunnu on. Istutasin selle suuremass potti ja tegin talle sellise kavala kastmistriki purgi ja riideribaga:)
Nuh, et ta ära ei kuivaks selleks ajaks kui ma jälle tulen.

Tiigiääres on laupäevase kontrollreidi tagajärjel tuvastatud 4 pääsusilma:)

Pildid panen teinepäev ja siis püüan ka tulbipilte lisada.
No midagi pole parata et ma olen nii laisk:)

Kommentaare ei ole: